Sessel
um 1900/20, Ausführung Fa. Kohn, Buchenbugholz, schwarz lackiert, tapeziert, restauriert
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
15.09.2010 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Sessel
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 15.09.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.09. - 15.09.2010 |
Položky z jiných aukcí
- Wallis-/Venezianermuster Armband
- Brillant Smaragd Collier